Byroja Politike – Dt 13.10.2017

schedule21:51 - 2 Nëntor, 2017

schedule 21:51 - 2 Nëntor, 2017

Diskutim për masakrën në Lushnje ku u vranë dy persona dhe u plagosën dy të tjerë.
Të ftuarit e mbrëmjes në emisionin “Byro Politike”, Erzen Breçani ekspert i sigurisë dhe rendit në vend, Alfred Peza gazetar i njohur, Klodjana Lala gazetare e aktualitetit dhe kronikës, Ferdinand Dervishi gazetar i ABC News, realizues i ABC Story.