Britney Spears flet për të ëmën: Më goditi aq fort sa nuk do ta harroj kurrë

schedule15:00 - 15 Tetor, 2022

schedule 15:00 - 15 Tetor, 2022

Këngëtarja e njohur, Britney Spears ka deklaruar se është goditur me shuplakë nga nëna e saj, Lynne Spears. Ajo ka treguar momentin kur ia kishte lënë dy djemtë e saj, nënës për t’u kujdesur për ta, derisa vetë kishte dalë për t’u argëtuar me Lindsey Lohan e Paris Hilton.

“Hera e parë që më dhanë shuplakë ishte një natë që Parisi dhe Lindsay më lanë në shtëpinë time në plazh me foshnjat e mia. Kevin më la në atëherë kështu që unë kisha një shtëpi të vogël në plazh dhe nëna ime po shikonte Jayden dhe Preston… po, unë u festova deri në orën 4 të mëngjesit dhe nëna ime ishte e mërzitur. Hyra brenda ajo më shikoi dhe më goditi aq fort sa nuk do ta harroj kurrë”, ka shkruar Britney.

Këngëtarja ka akuzuar vazhdimisht nënën e saj se ka nxitur masat e ashpra kufizuese ndaj të bijës, të cilat i kontrollonin jetën private dhe profesionale të këngëtares./abcnews.al