Brad Pitt tregon vendin e preferuar ku bënin dashuri me Angelina Jolie

schedule11:42 - 11 Gusht, 2021

schedule 11:42 - 11 Gusht, 2021

Ndonëse prej disa kohësh janë të ndarë, Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë një ndër dyshet që zgjojnë gjithmonë interes te fansat.

Dikur Brad foli për vendin e tij të preferuar për të bërë seks me ish-bashkëshorten dhe ishte mjaft e pazakontë, shkruan Daily Mail.

Në vitin 2009, 57-vjeçari foli për revistën Parade dhe zbuloi se nuk ishte dhoma e tyre e gjumit apo një qilim para zjarrit që ata e quanin vendin e tyre të preferuar për disa të dashuruar.

Ata shkonin drejt një guri prapa ujëvarës së pishinës në shtëpinë e tyre dhe shijonin kënaqësinë e këtij momenti.

Në intervistë, Pitt pranoi për zonën: “Ishte një vend i shkëlqyeshëm për seks”.

Brad dhe Ange u takuan në xhirimet e zotit dhe zonjës Smith në 2005 dhe pavarësisht se ishin gjysma e ‘çiftit të artë’ të Hollivudit me yllin e Friends, Jennifer Aniston, Brad shpejt ra në magjepsjen e Angelina.

Brad dhe Angelina u martuan në 2014, por aktorja kërkoi divorcin në 2016.

Çifti u shpall ligjërisht beqarë në vitin 2019, por që nga ndarja e tyre, dyshja janë përfshirë prej kohësh në një betejë gjyqësore./abcnews.al