Brad Pitt është gati për një lidhje të re por ka një shqetësim

schedule09:35 - 10 Dhjetor, 2021

schedule 09:35 - 10 Dhjetor, 2021

Brad Pitt duket se e ka hedhur pas krahëve Angelina Jolie dhe tashmë ndihet gati për një romancë të re. Aktori dëshiron të gjejë dikë të veçantë për të kaluar jetën me të por shqetësohet për takimet pasi tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave.

Pitt ishte i martuar me Jennifer Aniston nga viti 2000 deri në vitin 2005 përpara se të vazhdonte me Jolie, të cilën e takoi gjatë xhirimeve të filmit Mr. & Mrs. Smith. Pas gati një dekade së bashku, aktorët u martuan në Francë në shtator 2014.

E fundit: Ish-bashkëshortja e tij Angelina Jolie u përfol se ishte në lidhje me muzikantin The Weeknd, gjë që ajo e mohoi me forcë. Dhe Brad Pitt thuhet se 'do të donte të dilte përsëri', por është i kujdesshëm për procesin e takimit; parë më 30 korrik 2019 në Londër

Aktorja e Eternals bëri kërkesë për divorc dy vjet më vonë. Ndërsa divorci i tyre u finalizua në prill 2019, ish-çifti kanë pasur vazhdimisht mosmarrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve të tyre më të vegjël.

Mënyra se si ishin: Ylli 57-vjeçar i filmit dëshiron 'të gjejë atë dikë të veçantë për të qenë me afatgjatë, por 'e urren procesin'. sipas burimit të Us Weekly; Brad dhe Angelina u fotografuan duke u strukur më 7 janar 2008 në Çmimet e 13-të Vjetore të Critics' Choice në Santa Monica

Lajme: Ai dhe Angelina u takuan në xhirimet e z. dhe znj. Smith në 2005; pas lidhjes për një dekadë, ata u martuan në shtator 2014. Angelina paraqiti kërkesën për divorc në 2016 dhe divorci i tyre u finalizua në prill 2019, ndërsa kujdestaria e fëmijëve të tyre është ende në gjykata; ish-çifti fotografuar më 5 nëntor 2015 në premierën By The Sea në Los Angeles

/abcnews.al