Braçe thirrje socialistëve: Bëhuni pjesë e fitores kundër vrasësve dhe hajdutëve

schedule18:53 - 25 Prill, 2021

schedule 18:53 - 25 Prill, 2021

Zëvendëskryeministri dhe kandidati në qarkun e Fierit, Erion Braçe i ka bërë thirrje socialistëve të votojnë pavarësisht se koha është e limituar.

Përmes një postimi në Instagram, ai shprehet se i duhet çdo votë për të bërë fitoren sa më të madhe.

Sipas Braçes,të gjithë duhet të bëhen pjesë e fitores kundër vrasësve dhe hajdutëve.

Postimi i plotë:

Edhe nje ore!
Vetem nje ore!
Kam nje thirrje per cdo socialist:
Shko e voto!
Mos fal!
Na duhet cdo vote per te bere fitoren sa me te madhe!
Behu pjese e fitores per punen, vijimin e saj!

Behu pjese e fitores edhe kunder vrasesve, hajduteve!
Jane te njejtet!

Mos ki meshire!
Voto edhe kunder tyre!
Ka akoma kohe! l.k/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Braçe (@erionbrace)