Bora Zemani prezanton dashurinë e saj të parë dhe i dedikon fjalët e zemrës

schedule10:52 - 21 Prill, 2021

schedule 10:52 - 21 Prill, 2021

Sot për moderatoren e njohur, Bora Zemani është një dite e veçantë, pasi babai i saj feston ditëlindjen.

Nuk kishte se si të mungonte edhe një urim publik nga Bora, e cila ka postuar në Instagram një foto të shumë vite më parë. Ajo shfaqet e shumë e vogël dhe vihet re teksa përkëdhelet në krahët e të atit.

Bora e ka shoqëruar foton me disa fjalë tepër të ngrohta, duke i shprehur të gjithë dashurinë që ka babait.

“Edhe 100 vite të bukura për dashurinë time të parë! Të dua ba! Shumë shumë! Ky babi im është shumë i bukur, përfundimisht.”, ka shkruar moderatorja.

Më herët, Bora ka treguar se ka një raport shumë të ngushtë  me të atit, duke i dedikuar edhe një tatuazh në trup.

Ajo realizoi mbi supin e saj disa yje të kuq, që përkonin me gradën e fundit që babai i saj ka mbajtur si oficer i Forcave të Armatosura./abcnews.al