Bora Zemani ndan videon festive me të birin: Mami ti më dhe jetën, unë do të jap botën

schedule15:37 - 30 Dhjetor, 2021

schedule 15:37 - 30 Dhjetor, 2021

Na ndajnë edhe dy ditë nga Viti i Ri dhe urimet në rrjetet sociale janë të shumta.

Një video shumë të bukur ka shpërndarë edhe moderatorja, Bora Zemani, e cila shfaqet me të birin Arborin.

Ata kanë eksploruar borën në vende të ndryshme nga Tirana në Paris.

Mirëpo, ajo ç’ka ka tërhequr më shumë vëmendje është një fjali e vogëlushit, që thotë në fillim të videos.

“’Mami ti me dhe jeten, por une do te jap tere boten’.
A ka fjale me te bukura e qe ja mbushin shpirtin plot nje mami?
Ti je BOTA ime Arbor!! Te duaaaa!!”, ka shkruar moderatorja përkrah videos./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)