Bora Zemani i dedikon të birit fjalët emocionuese për ditëlindje dhe na i preku zemrat të gjithëve

schedule11:16 - 12 Dhjetor, 2020

schedule 11:16 - 12 Dhjetor, 2020

Dita e sotme për moderatoren e shumëpëlqyer, Bora Zemani është e veçantë, pasi si para 6 vitesh në këtë datë erdhi në jetë djali i saj.

Nuk kishte se si të mungonte natyrisht një urim publik nga mami Bora, e cila ka ndarë në Instagram disa foto mjaft të bukura.

Ajo shprehet se dita e lindjes së tij është edhe dita më e bukur në jetën e saj.

“Sa shpejt kaluan 6 vite nga dita me e bukur e jetes sime. Kur njoha krijesen me te embel, me te dashur… mrekulline time!
Edhe 100 vite te bukura Arbor, rrezja qe ngroh shpirtin tim!”, ka shkruar Bora krahas fotove të zgjedhura. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)