BMW kundër Audi në borë: Cila kush fiton?

schedule10:12 - 3 Dhjetor, 2019

schedule 10:12 - 3 Dhjetor, 2019

Audi kishte aktiv sistemin kundër rrëshqitjes, ndërsa shoferi i BMW e kishte fikur atë, cili mendoni se do të jetë fitues

Në vidoen më poshtë shihen dy vetura njëra Audi dhe tjetra BMW të lidhura nga prapa me litarë duke provuar se cila do ta mundë tjetrën në tërheqje./abcnews.al