Blogerja e njohur bën “zhurmë” në Paris, pozon me një pallto të bardhë dhe pa të brendshme

schedule22:13 - 26 Janar, 2022

schedule 22:13 - 26 Janar, 2022

Chiara Ferragni ka tejkaluar çdo pritshmëri. Blogerja e njohur “ndezi” rrjetet sociale gjatë qëndrimit të saj në Paris për të ndjekur shfaqjen e modës Schiaparelli. Në Instagram, Ferragni u shfaq me një look total të “firmosur” nga Schiaparelli.

Ajo kishte veshur një pallto të bardhë të gjerë dhe për ta bërë atë edhe më intriguese, preferoi të nxjerr në pah getat rrjetë pa të brendshme. Me kalimin e kohës, nëna e dy fëmijëve ka treguar se gjithmonë i pëlqen që të provokojë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Veshja me pallton e hapur nuk është e vetmja paraqitje e guximshme. Për natën e parë në Paris, blogerja zgjodhi një palë pantallona të zeza dhe një “varëse-kanatjere”. Në fakt, është një nyje gjigande ngjyrë floriri e mbuluar me gurë të mëdhenj që duket si një bluze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

/abcnews.al