Bie në kanal me biçikletë, humb jetën një person në Elbasan

schedule08:59 - 5 Mars, 2022

schedule 08:59 - 5 Mars, 2022

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtunë ne Elbasan, pasi një person ka rënë me biçikletë në kanal dhe ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Hajdaran të Elbasanit.

Burime për abcneës.al bëjnë me dije se  viktima e këtij aksidenti është Xhevahir Qefa 56-vjeç viktima banues në Shushicë të Elbasanit

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se nuk kanë funksionuar frenat dhe ka rënë në kanal ku ka ndërruar dhe jetë. /abcnews.al