Bella Hadid “sfidon” koronavirusin, me bikini dhe shumë seksi

schedule22:52 - 30 Mars, 2020

schedule 22:52 - 30 Mars, 2020

Modelja Bella Hadid sfidon koronavirusin duke dalë jashtë me bikini për të marrë rrezet e diellit.

Modelja e njohur ka zgjedhur të kalojë ditët në karantinë duke bërë joga e duke marrë rreze. Ndryshe nga të tjerët, mesa duket Bella nuk po mërzitet aspak nga izolimi në shtëpi sepse ajo di si të kujdeset për veten.