Bebe Rexha zbulon këngën e preferuar: Ndjeva se isha unë, ajo e vërteta

schedule20:59 - 4 Maj, 2021

schedule 20:59 - 4 Maj, 2021

Bebe Rexha ka ndërtuar një karrierë të suksesshme dhe vlerësohet si një ndër artistet më të mira me famë botërore. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka kontribuar në krijimin e shumë hiteve për Eminem, Nick Jonas dhe Selena Gomez para se të niste rrugëtimin e saj artistik.

Rexha është në krye të lëvizjes pozitive të trupit pop. Foto: Janë furnizuar.

Tashmë, ajo ka paralajmëruar albumin e saj të dytë që mban titullin “Better Mistakes” dhe pritet të publikohet më 20 Maj. Së fundmi, gjatë një interviste për “Daily Telegraph”, autorja e hitit “Sacrifice” ka treguar këngën e saj të preferuar.

Bebe Rexha: 'My Family Loves' New Boyfriend Keyan Safyari | PEOPLE.com

“Kënga për të cilën jam krenare është “I’m a Mess” sepse e ndjeva se është Bebe më e sinqerta, dhe e vërteta. Prandaj doja të bëja një album që është zgjatim i kësaj kënge, ta bëj “I’m a mess” që të jetë në hip hop.“, tha Bebe.

Bebe Rexha Calls Twitter 'Such A Sad Place'

/abcnews.al