Bebe Rexha tregon ngjyrën e saj të preferuar

schedule09:20 - 8 Dhjetor, 2019

schedule 09:20 - 8 Dhjetor, 2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është gjithmonë aktive në rrjetet sociale. Në llogarinë e saj në Instagram Rexha ka publikuar një foto duke treguar se ngjyra e saj e preferuar është e zeza.

Këngëtarja publikon foto nga më të ndryshmet, edhe nga përditshmëria, ku nuk e ka problem të shfaqet e pa grimuar dhe natyrale, mirëpo nuk mungojnë imazhet joshëse në të cilat shihet e rregulluar.

Në foton e ka publikuar Raxha shfaqet me këmbë të hapura. Këngëtarja pranë postimit ka treguar se ngjyra e zezë është e preferuara e saj./abcnews.al