Bebe Rexha do të jetë sërish në tapetin e ‘Grammys’ por për një tjetër rol

schedule08:45 - 21 Janar, 2020

schedule08:45 - 21 Janar, 2020

Bebe Rexha nuk është në mesin e të nominuarve këtë vit për ‘Grammys’ por këngëtarja shqiptare sërish do marr pjesë në këtë organizim por për një tjetër arsye.

Këngëtarja do jetë prezantuese e një çmimi, dhe për këtë ajo është shprehur shumë e lumtur.

“E lumtur që do e ndajë këtë natë me bashkëmoshatarët e mi tejet të talentuar këtë vit në Grammys”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos së publikuar në llogarinë e saj në Instagram./abcnews.al