Bayern Munich i qartë: Barça, eja merre shpejt Lewandowskin

schedule11:41 - 14 Maj, 2022

schedule 11:41 - 14 Maj, 2022

Bayern Munich është dorëzuar dhe do të përmbushë vullnetin e Robert Lewandowski për t’u larguar në një ekip tjetër në fund të këtij sezoni.

Bavarezët, sipas asaj që shkruan katalanasja “Sport”, i kërkon Barcelonës të negociojë tani për Lewandowskin.

Kampionët e Gjermanisë dëshirojnë një transferim të shpejtë të sulmuesit dhe tashmë presin një ofertë zyrtare nga Barcelona për polakun. / abcnews.al