Basha poston foton e veçantë, demokratët me qeleshe të mbështjellë me flamurin e PD-së

schedule23:04 - 5 Prill, 2021

schedule 23:04 - 5 Prill, 2021

Ditën e ngjeshur me aktivitete të shumta politike në kuadër të fushatës në Shkodër dhe Malësi të Madhe, Lulzim Basha e ka mbyllur me një postim të veçantë në faqen e tij në Facebook.

Kryedemokrati ka postuar një foto të dy demokratëve të vjetër me qeleshe në kokë dhe të mbështjellë me flamurin e PD-së. Foton e dy demokratëve të buzëqeshur, Basha e shoqëron me flamurin kuqezi, dy gishtat lart dhe mesazhin për të votuar PD-në në 25 prill.