Barcelonës i duhet një lamtumirë luksi për të regjistruar afrimet e reja, De jong dhe Ter Stegen në krye

schedule21:35 - 27 Korrik, 2022

schedule 21:35 - 27 Korrik, 2022

Barcelona duhet të bëjë të paktën një shitje të rëndësishme për të regjistruar nënshkrimet e reja për sezonin e ardhshme.

Siç raportohet nga “Cadena SER”, blaugranët po studiojnë një plan B të mundshëm nëse Frenkie de jong vazhdon të mos dëgjojë ofertat nga Premier League.

Për të marrë frymë në tavanin e pagave të klubit katalanas mund të jetë edhe Ter Stegen në listën e ngushtë të të sakrifikuarëve të Barçës./h.ll/abcnews.al