Babë e bir konfliktohen në Vlorë, pas sherrit djali i thyen xhamat e makinës të atit

schedule08:53 - 7 Gusht, 2020

schedule 08:53 - 7 Gusht, 2020

Babë e bir nga Tirana janë arrestuar nga blutë e Vlorës pasi janë  konfliktuar me njëri tjetrin.

Pas sherrit i riu 21-vjeçar me iniciale A. R., 21 vjeç i ka thyer xhamat e makinës së babait të tij.

“Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasit A. R., 56 vjeç dhe A. R., 21 vjeç me banim në Tiranë.

Këta shtetas janë kapur dhe arrestuar në Radhimë, pasi në konflikt e sipër me njëri-tjetrin, 21 vjeçari i ka thyer xhamat e automjetit babait të tij 56 vjeçar, për motive të dobëta

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale”, njofton policia./abcnews.al