Babai i Adeles thërret Policinë pasi fqinji këndonte këngët e së bijës

schedule22:40 - 18 Tetor, 2020

schedule 22:40 - 18 Tetor, 2020

Babai i këngëtares së njohur, Adele ka bërë një veprim me të cilin i ka çuditur të gjithë. Ai ka lajmëruar policinë pasi fqinji vazhdimisht dëgjonte këngët e saj me volum të lartë.

Mark Evans, i cili nuk flet me vajzën prej shumë vitesh, ka bërë një ankesë të tillë për shkak të prishjes së rendit të qetësisë, shkruan Mirror.

Keeley Fry, për të cilët është ankuar babai i këngëtare, kishte thënë se ai vazhdimisht i kërkonte të mos këndonte këngët e Adele.

“Ai thoshte se po i shfaqeb në gjum, pasi janë të bezdisshme”, thoshte Fry.

Mes tjerash Keely tha: “U surprizova sepse unë jam fansa e madhe e Adele dhe gjatë gjithë kohës i dëgjoj projektet e saj”.

Kujtojmë që raportet mes Mark dhe Adele kanë nuk kanë qenë të mira që nga viti 1991, kur ai e la nënën e artistes. l.k/abcnews.al