Aurela Gaçe dhe Stine “rikthejnë” Dr. Florin

schedule20:02 - 20 Shtator, 2021

schedule 20:02 - 20 Shtator, 2021

Aurela Gaçe ka paralajmëruar prej kohësh albumin e saj më të ri. Por ditën e sotme, artistja zbuloi dhe një ndër surprizat e këtij projekti madhor. Këngëtarja ka bashkëpunuar me Stinen për të sjellë një këngë shumë të rëndësishme për të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

Ky projekt do të rikthejë në skenë dhe Dr. Florin dhe do të përmbajë materiale të regjistruara para se artisti të ndërronte jetë. “PO VJEN… S. F. L. Një nga këngët e shumta që po punoj për albumin e ri”, shkroi Aurela krahas postimit në Instagram. /abcnews.al