Askush si Inter dhe Manchester City, vetëm fitore në ndeshjet e para të sezonit

schedule15:55 - 25 Shtator, 2023

schedule 15:55 - 25 Shtator, 2023

Manchester City dhe Interi ishin dy finalistët e Champions-it të fundit dhe duket se të dyja skuadrat e kanë nisur në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin e ri.

“Qytetarët” dhe zikaltërit janë të vetmet ekipe në 5 ligat më të mira europiane që vazhdojnë me një ritëm perfekt, duke fituar çdo ndeshje (City 6/6, Inter 5/5).

Si City ashtu edhe Interi e kanë konfirmuar që këtë vit ata janë skuadrat që duhen mundur./ h.ll/abcnews.al