Arrestohen dy vëllezër emigrantë në Greqi, akuzat që rëndojnë ndaj tyre

schedule18:47 - 5 Tetor, 2022

schedule 18:47 - 5 Tetor, 2022

Dy vëllezër emigrantë kanë rënë në prangat e policisë greke këtë të mërkurë.

Mediet vendase bëjnë me dije se dy vëllezërit kanë vjedhur tre shtëpi midis periudhës 24 shtator deri 2 tetor.

Dy vëllezërit kanë grabitur në total 11 mijë euro nga tre shtëpitë, flori dhe veshje të ndryshme./abcnews.al/