Arjola Demiri apo Monica Bellucci? Aktorja rikthen rolin ikonik nga filmi “Malena”

schedule09:40 - 25 Shtator, 2022

schedule 09:40 - 25 Shtator, 2022

Ky vit ka qenë shumë i suksesshëm për aktoren e njohur, Arjola Demiri. Që në momentin kur ajo u bë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP”, sukseset për të u shtuan. Kjo ka bërë që Arjola të jetë më e dashur për publikun dhe si pasojë më aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram dhe shihet që është shndërruar si personazhi i filmit të famshëm “Malena”, i luajtur nga aktorja Monica Bellucci. Demiri shfaqet në super formë, e veshur me të zeza dhe me flokë të valëzuara.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Më tej, aktorja ka ndarë edhe një tjetër foto bardhë dhe zi pranë një makine antike. Ndërkohë, komentet kanë qenë të shumta nga miqtë dhe fansat e saj./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)