Ariana Grande thyen rekordin: Fotot e martesës së saj marrin 25 milionë pëlqime në Instagram

schedule19:27 - 28 Maj, 2021

schedule 19:27 - 28 Maj, 2021

Këngëtarja e njohur, Ariana Grande dhe bashkëshorti i saj, Dalton Gomez, kanë thyer rekord befasues gjatë ditës së sotme.

Sipas Daily Mail, fotografitë e dyshes që u realizuan në shtëpinë e tyre në Kaliforni, tashmë janë bërë shumë të popullarizuara.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

Deri më tani, imazhet që fillimisht u publikuan në Vogue kanë marrë 25 milionë pëlqime në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

Grande u martua në privatësi të plotë, teksa fotografitë u publikuan pasi kishte përfunduar ceremonia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

Në vendin e dytë është postimi për vdekjen e XXXTentacion, duke marrë 24.6 milionë pëlqime. Ndërsa në vendin e tretë është këngëtarja Bill Eilish, e cila mori 23 milionë pëlqime me foton ku shfaqej me flokët bionde./abcnews.al