Arbana Osmani tregon momentet e ëmbla të Eduartit dhe Jonit!

schedule22:46 - 10 Gusht, 2020

schedule 22:46 - 10 Gusht, 2020

Arbana Osmani po bashkëjeton po bashkëjeton me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

Ata kanë ndarë shpesh herë momente nga përditshmëria e tyre. Në një prej postimeve të fundit, Arbana ka treguar mëngjeset e ëmbla familjare, ku Eduart shfaqet krah djalit të saj Joni.

Eduarti dhe Joni, djali i Arbanës nga martesa e saj e parë, kane kompletuar kështu tablonë e bukur familjare.

Moderatorja ka zbuluar gjithashtu edhe një të përbashkët të dy personave të shtrenjtë për të, që është zgjimi herët në mëngjes./abcnews.al