Arbana Osmani “paralajmëron” Blendi Fevziun për këtë arsye

schedule07:18 - 19 Nëntor, 2020

schedule 07:18 - 19 Nëntor, 2020

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka publikuar në Instastory një shprehje që lidhet me opinionin e të tjerëve: “Kur jeton për opinionin e të tjerëve, je i vdekur!”

Kjo shprehje është vënë re nga opinionisti Olti Curri, i cili me shaka e ka ripostuar në Instastory-n e tij. “Ekskluzive, Arbana Osmani paralajmëron Blendi Fevziun: Kujdes, opinioni vret!”, ka shkruar ai me humor.

“Nuk guxon njeriu të ndajë një shprehje këtu”, i ka replikuar Arbana, po me të qeshura.

Kujtojmë se prej vitesh Fevziu drejton emisionin e tij “Opinion” në Tv Klan dhe është cilësuar si ndër më të ndjekurit. l.k/abcnews.al