Arbana dhe Eduarti shijojnë pushimet në Greqi, moderatorja s’i kursen komplimentet për partnerin

schedule07:24 - 6 Korrik, 2021

schedule 07:24 - 6 Korrik, 2021

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë kthyer në një prej çifteve më të dashur të ekranit. Dyshja e famshme, të cilët u bënë prindër të një djali pak muaj më parë kanë zgjedhur që të kalojnë disa ditë të këndshme në shtetin fqinj, Greqi.

Ata kanë qenë mjaft aktivë në rrjete sociale ku kanë ndarë momente nga pushimet me ndjekësit. Së fundmi, Eduarti ka publikuar një foto por ka qenë komenti i Arbanës ai që i ka marrë të gjithë vëmendjen. Moderatorja e ka ripostuar foton në profilin e saj ndërsa ka shkruar: “Dritë dielli”. /abcnews.al