Aquilani harron divorcin, njihuni me modelen që po e “ngushëllon”

schedule11:39 - 14 Janar, 2021

schedule 11:39 - 14 Janar, 2021

Ish-mesfushori i Liverpool dhe Milan, Alberto Aquilani, po kalon një moment shumë të mirë në jetën private. Italiani u divorcua vitin e kaluar nga bashkëshortja e tij, Michela Quattrociocche, por mesa duket ai e ka rigjetur sërish dashurinë.

 

Është gazeta “Who”, ajo që ka kapur disa foto të trajnerit aktual të të rinjve të Fiorentinës me modelen Noemy Forni. Mësohet se çifti është takuar për herë të parë në muajin shtator dhe mesa duket historia e tyre e dashurisë po shkon më së miri. /abcnews.al

 

 

 

 

 

 

Noemy Forni