“Aq sa unë kam komente, ti i ke ndjekës”, Trejsi Sejdini i kthehet keq fotografit

schedule21:03 - 25 Dhjetor, 2020

schedule 21:03 - 25 Dhjetor, 2020

Është ndezur debati  në emisionin “Bardh a Zi”. Modelja seksi Trejsi Sejdini i është kthyer fotografit Feliks Bilani, duke i thënë se aq sa ajo ka komente në Instagram, ai i ka ndjekës.

Trejsi ka theksuar se i nuk ka blerë kurrë në jetë followersa.

“Unë i kam videot me afërsisht 1 milionë views dhe aq sa ti ke follow, unë i kam komente. Këtu dallohet edhe kjo pjesa e blerjes. Unë me thënë të drejtën kurrë nuk kam blerë followersa, po të kisha blerë, do kisha një numër shumë më të madh”, tha ajo. l.k/abcnews.al