Antitank dhe snajper, zbulohet arsenali ushtarak në një ndërtesë në Tiranë

schedule18:17 - 18 Gusht, 2022

schedule 18:17 - 18 Gusht, 2022

Një arsenal i tërë armësh është gjetur pasditen e së enjtes në zonën e Yrshkut në Tiranë.

Sipas asaj që raporton News 24, në një ndërtesë janë gjetur dy snajper, dy automatikë një antitank dhe armë të tjera.

Ndërkohë theksohet se është ndaluar një 53-vjeçar.