Andre Rabiot: Mes Anglisë dhe Senegalit nuk kemi të preferuar, jemi gati për këdo

schedule19:11 - 4 Dhjetor, 2022

schedule 19:11 - 4 Dhjetor, 2022

Pas triumfit 3 me 1 ndaj Polonisë, ekipi i “gjelave” tashmë pret të dijë, se me kë do të përballet në fazën tjetër. Megjithatë, mesfushori i Juventusit dhe i Francës, Adrien Rabiot, nuk duket i shqetësuar.

Duke folur për mediat pas ndeshjes, Rabiot u shpreh se “gjelat” janë gati të përballen me këdo.

“Nuk kemi asnjë preferencë duhet të fokusohemi te vetja dhe të kemi mentalitetin e duhur, atë të pjesës së dytë të sotme. Jemi gati të përballemi me këdo”,- deklaroi mesfushori i Juventusit. /i.m /abcnews.al