Ami uron Ermalin me fjalët e ëmbla, nuk do ta besoni se sa vjeç bën aktori

schedule15:56 - 21 Mars, 2022

schedule 15:56 - 21 Mars, 2022

Moderatori dhe aktori i njohur, Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen. Ai mbush 40 vjeç dhe në këtë datë të shënuar, nuk kishte se si të mungonte një urim nga gruaja e tij, Amarda Toska.

Teksa ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, Amarda ka shkruar disa fjalë domethënëse. “Gjithmonë me ty. Gëzuar ditëlindjen dashuri”, ka shkruar Ami.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska)