Ambasada e SHBA: Do jemi në qendrat e votimit deri në fund, me ju deri sa të dalin rezultatet

schedule18:20 - 25 Prill, 2021

schedule 18:20 - 25 Prill, 2021

Ambasada e SHBA në Shqipëri ka ndarë foto nga ekipet e saj nëpër të gjithë vendin të cilët monitorojnë procesin e votimit. Ambasada thekson se do të jetë aty, derisa të mbyllen qendrat e votimit dhe deri ne daljen e rezultateve.

“Foto të tjera nga ekipet tona në mbarë Shqipërinë ndërsa shqiptarët ushtrojnë të drejtën e tyre demokratike!

Ne do të jemi aty derisa të mbyllen qendrat e votimit, përgjatë gjithë procesit të numërimit dhe ne jemi gati të qëndrojmë me ju kur të vijnë rezultatet”, shkruan ambasada./mv.abcnews.al