Aktorja seksi shqiptare tregon sa para fiton nga Instagrami

schedule11:40 - 5 Dhjetor, 2020

schedule 11:40 - 5 Dhjetor, 2020

Arta Nitaj është një ndër personazhet më të dashur për publikun, e cila tërheq gjithmonë vëmendjen me pozat provokative që ndan në rrjete sociale. Në një intervistë të dhënë së fundmi, aktorja ka treguar për jetën në Dubai, ndërsa ndau dhe detaje nga fitimet që merr nga postimet në Instagram.

Megjithëse nuk pranoi të tregonte një shifër të saktë se sa para merr nga postimet në këtë rrjet sociale, ajo u shpreh se për aq sa punon në këtë pjesë, të ardhurat janë të konsiderueshme. .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj)

Fitoj, por jo aq shumë. Ndoshta po t’i kisha jap rëndësi asaj pjese kisha fituar më shumë se unë jam dembele. S’muj me u çu prej gjumi me thënë unë jam influencuese dhe po bëj make up dhe po bëj foto. I pritoj asaj pjese, por për aq sa punoj mirë shumë”, ka thënë Nitaj. /abcnews.al