Aktorja e njohur mirëpret binjakë, ndan foton e ëmbël me ta

schedule20:14 - 1 Dhjetor, 2022

schedule 20:14 - 1 Dhjetor, 2022

Aktorja angleze Jessica Brown Findlay është bërë nënë. Aktorja e “Downton Abbey” dhe bashkëshorti Ziggy Heath mirëpritën djem binjakë të shtunën, zbuloi ajo përmes një postimi në Instagram. Aktorja 33 vjeçare ndau një foto ku shihet duke mbajtur dy djemtë e porsalindur në kraharorin e saj.

Kujtojmë që aktorja dhe Ziggy u martuan në shtator 2020, në të njëjtën fundjavë që ajo mbushi 31 vjeç.

Jessica Brown Findlay zbulon se ajo dhe burri Ziggy Heath kanë mirëpritur binjakë

/abcnews.al