Aktorja e njohur bëhet sërish nënë, mirëpret një djalë

schedule17:48 - 26 Janar, 2022

schedule 17:48 - 26 Janar, 2022

Julia Stiles është bërë sërish nënë. Aktorja 40-vjeçare zbuloi se ajo dhe bashkëshorti i saj, Preston J. Cook janë bërë sërish prindër. Lajmin e bëri me dije përmes një postimi në Instagram duke thënë se në shtëpinë e tyre ka ardhur një tjetër foshnjë.

“Mirë se erdhe në botë, Baby Arlo! Shtesa më e re e familjes sonë, që më kujton se sa e pafundme mund të jetë dashuria”, ndau aktorja e famshme. Aktoja konfirmoi shtatzëninë e dytë në nëntor teksa ekspozonte barkun e rrumbullakosur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julia (@missjuliastiles)

Julia dhe Preston mirëpritën djalin e tyre tani 4 vjeçar Strummer Newcomb në 2017. Në fakt, Julia ishte shtatzënë kur u martua me Preston në shtator të 2017. Ata u takuan në vitin 2015 në xhirimet e filmit thriller Blackway. Ata u fejuan po atë vit për Krishtlindje.

Oh zemer! Aktorja e Hustlers, Julia Stiles ka mirëpritur një fëmijë të dytë. Të mërkurën, veteranja 40-vjeçare e Hollivudit shkoi në Instagram për të ndarë me ndjekësit e saj se në shtëpi ka një tjetër foshnjë. Parë në nëntor

/abcnews.al