Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë

schedule20:11 - 23 Shkurt, 2021

schedule 20:11 - 23 Shkurt, 2021

Mandy Moore dhe burri i saj, Taylor Goldsmith kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë. Lajmin se është bërë nënë e një djali e bëri me dije vetë aktorja 36-vjeçare përmes një postimi në rrjete sociale. Teksa ka publikuar një foto të të birit, aktorja ka zbuluar dhe emrin e tij.

“Gus është këtu. Djali jonë i ëmbël. August Harrison Goldsmith. Ai ishte i përpiktë dhe arriti menjëherë në datën e tij të lindjes, për t’i kënaqur prindërit e tij. Ne ishim të përgatitur të dashuroheshim në çdo lloj mënyre, por kjo shkon përtej çdo gjëje që mund të kishim imagjinuar.”, është shprehur Mandy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm)

Moore dhe Goldsmith u fejuan në shtator 2017 pas dy vitesh lidhjeje, për të lidhur më pas kurorë në nëntor të vitit 2018. Ylli i “This Is Us” zbuloi se ishte në pritje të ëmbël në shtator. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm)