Aktorja dhe deputetja shqiptare “ndezin” rrjetin, pozojnë me bikini para pasqyrës

schedule16:10 - 26 Qershor, 2022

schedule 16:10 - 26 Qershor, 2022

Dy mikeshat e ngushta, Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri janë duke shijuar së fundmi disa ditë pushimesh së bashku. Dy aktoret e njohura kanë zgjedhur Egjiptin si destinacionin e tyre, nga ku kanë ndarë dhe shumë momente të këndshme. Ata nuk kanë kursyer dhe fotot provokative.

Ka qenë Arjola ajo e cila publikoi një video në InstaStory, ku shfaqej duke kërcyer para pasqyrës në bikini, nën ritmet e këngës “Girl on fire” të Alicia Keys. Më pas, para pasqyrës del dhe deputetja kosovare Matoshi, e cila gjithashtu ka treguar me krenari linjat trupore.

/abcnews.al