“Ai gjen hapësirë dhe në një kabinë telefoni”, deklaratë epike nga Anglia

09:52 | 27/02/202009:520

Trajneri i Huddersfield, Danny Cowley, i ka thurur elozhe talentit të Arsenalit, Emile Smith-Rowe. Ky i fundit është i huazuar nga “Topçinjtë” te Huddersfield, aty ku po bën një sezon të shkëlqyer në Championship.

Cowley tha se Smith-Rowe është një talent i rrallë, si dhe bëri një batutë që ka marrë jo pak vëmendje në mediet angleze. “Emile Smith-Rowe është një lojtar fantastik, apo jo?”, tha fillimisht Cowley.

“Ai ka një aftësi të jashtëzakonshme të gjejë hapësira, ai gjen hapësirë edhe në një kabinë telefoni (qesh). Është i paprekshëm për kundërshtarët, luan shpejt dhe është i përkushtuar”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono