Afërdita Dreshaj kujton të atin, por emocionohet nga detaji që kapën fansat

schedule15:54 - 8 Maj, 2021

schedule 15:54 - 8 Maj, 2021

Afërdita Dreshaj mirëpriti fëmijën e saj të parë. Ajo solli në jetë një djalë që e pagëzoi me merin Sky Blue. Ndryshe nga të tjerët, modelja ka ndarë çdo detaj nga vogëlushi me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Ajo nuk i kursen aspak pozat e ëmbla me vogëlushin ndërsa shumë ndjekës kanë vënë re një detaj që e ka prekur shumë Adërditën. Ajo publikoi një fotografi të babait të ndjerë, ku shkruante: “Engjëlli im mbrojtës. Babai im… na mungon çdo ditë”.

Pas kësaj fotoje, ajo ka treguar se ka marrë mesazhe të shumta nga fansat që vënë theksin tek ngjashmëria e madhe e djalit me babain e saj të ndjerë. Këto mesazhe e kanë bërë Afërditën të përlotet dhe njëkohësisht të ndihet e lumtur për ngjashmërinë e të birit me gjyshin e tij që nuk jeton më.