Afërdita Dreshaj i bën vetes dhuratën luksoze, blen makinën me çmim marramendës (FOTO)

schedule14:35 - 2 Gusht, 2020

schedule 14:35 - 2 Gusht, 2020

Këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj është shkëputur prej disa kohësh nga muzika. Ajo jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin e saj dhe herë pas here nuk nguron ta tregojë jetën luksoze që bën.

Së fundmi, Afërdita i ka bërë vetes një dhuratë  çmim marramendës , një makinë të markës “Porsche”.

Menjëherë, shumë e lumtur ajo ka publikuar në Instagram foto si nga jashtë, ashtu dhe brenda makinës.

‘Zemra ime e re është këtu”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos. /abcnews.al