Adriana Matoshi mbush 42-vjeçe, partneri i bën urimin plot dashuri

schedule14:12 - 5 Shkurt, 2022

schedule 14:12 - 5 Shkurt, 2022

Aktorja e njohur, Adriana Matoshi, feston sot ditëlindjen dhe mbush 42-vjeç. Ajo ka marrë shumë urime, por ai që ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë i partnerit.

Keith Groeneveld ka publikuar në InsatStory disa imazhe të tij dhe Adrianës nga dalja në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, ku ai e surprizoi aktoren dhe deputeten.

Ai publikoi disa fotografi njëra pas tjetrës, të shoqëruar secila me nga një fjalë urimi për ditëlindjen e saj, përkatësisht fjalët “urime”, “zemër”, “ditëlindjen”.

 

“I imi dhe i vetmi”, shkroi Adriana në shpërndarjen e një prej urimeve të të dashurit të saj.

“Ndoshta Zoti do të bekojë shpirtin tënd të bukur me më shumë vite të tjera! Të dua”, kishte shkruar Groeneveld në një prej urimeve të tij, të cilin aktorja e kishte rishpërndarë dhe kishte shkruar: “Të dua Keith”./abcnews.al