Adele: Më mungon jeta bashkëshortore sepse më bën të ndihem e sigurt

schedule08:43 - 6 Dhjetor, 2021

schedule 08:43 - 6 Dhjetor, 2021

Adele ka pranuar se i mungon jeta bashkëshortore dhe se do të ishte padyshim sërish e hapur ndaj martesës. Këngëtarja aktualisht është në lidhje me agjentin sportiv Rich Paul. Ajo tha: “Unë jam patjetër e hapur për martesë përsëri. Ndjenja që kisha kur isha e martuar ishte ndjenja më e sigurt që kam pasur ndonjëherë në jetën time.”

Pasi u nda me Simon Konecki në vitin 2019, me të cilin ndan djalin Angelo, këngëtarja me famë botërore shtoi: “Fatkeqësisht nuk funksionoi, por më mungon të jem e martuar”. Pak kohë më parë, duke folur për ndarjen nga babai i fëmijës së saj, Adele tha se ishte ndjerë e turpëruar.

Tregim: Këngëtarja, 33, aktualisht është në lidhje me agjentin sportiv Rich Paul, 39 vjeç dhe e bëri komentin pasi u pa duke veshur një grup në gishtin e saj të martesës (foto në korrik 2021)

“Unë nuk e njihja veten. Mendova se e bëra. Nuk e di nëse isha mirë dhe me të vërtetë po shkoja në të tridhjetat e mia, por thjesht nuk më pëlqeu ajo që isha.”, tha këngëtarja. “Më bëri shumë të trishtuar….më shkatërroi. U turpërova. Ndihesh sikur nuk e ke bërë mirë punën”, tha ajo.

Kohë më të lumtura: Pasi u nda nga ish Simon Konecki, 47 vjeç, në 2019, me të cilin ndan djalin Angelo, nëntë vjeç, fuqia e zërit shtoi: "Mjerisht nuk funksionoi, por më mungon të jem i martuar" (foto në 2013)

/abcnews.al