Adele jep lajmin e bukur për lidhjen e saj të dashurisë

schedule19:27 - 12 Maj, 2022

schedule 19:27 - 12 Maj, 2022

Adele dhe partneri i saj Rich Paul e çuan marrëdhënien e tyre në një nivel tjetër. Ajo është e pakënaqur dhe dëshiron që të gjithë ta dinë.

Një vit pas thashethemeve që po qarkullonin, çifti vendosën të jetonin bashkë. Ajo i dha çelësat e shtëpisë së saj, të dy pozuan në kopsht dhe fotoja u hodh në rrjetet sociale.

“Koha kalon shpejt”, ka shkruar Adele në mbishkrim dhe fansat e saj urojnë “më të mirat” në komente!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adele (@adele)

Shtatorin e kaluar çifti e bëri zyrtare lidhjen e tyre dhe që atëherë nuk fshihen më. Rich Paul është agjenti sportiv i disa prej basketbollistëve më të famshëm të NBA-së dhe tashmë ka një karrierë të madhe me një pasuri të vlerësuar në mbi 64 milionë dollarë.

Edhe pse lidhja e saj e re po lulëzon, Adele ka vetëm fjalët më të mira për ish-partnerin dhe babanë e djalit të saj të vetëm, Simon Konecki, i cili në fakt prej një viti jeton përballë shtëpisë së saj, pasi kjo lëvizje u konsiderua e nevojshme.

Pavarësisht tensioneve që ekzistonin gjatë ndarjes, duket se tashmë dy ish-partnerët kanë marrëdhëniet më të mira. Shkurtin e kaluar, në fakt, ajo e falënderoi me lot në sy në Brit Aëards, pas çmimit të saj.

” Unë do të doja t’ia kushtoja këtë çmim djalit tim dhe Simonit, babait të tij,” tha ajo në atë kohë, dukshëm e prekur nga fjalimi i saj për pranimin e çmimit, duke shpjeguar se “30” një album divorci siç e kishte përmendur në një intervistë të mëparshme, “ka të bëjë me udhëtimin e të gjithëve ne, jo vetëm timin”./abcnews.al