A do të provonit kokoshka me vezë?

schedule18:22 - 7 Nëntor, 2021

schedule 18:22 - 7 Nëntor, 2021

Kokoshkat i hamë kudo në shtëpi, në kinema, si shoqërues të pijeve. E vërteta është se përveç shoqërisë së mirë, është edhe një zgjedhje më e shëndetshme në krahasim me ushqimet e tjera, si patatina. Megjithatë, a keni provuar kokoshka me vezë?

“Kokoshka egg” është tashmë një trend që po bën xhiron e rrjetit. Ky trend ushqimor është i thjeshtë dhe përfshin përgatitjen e kokoshkave në shtëpi me shtimin e vezëve. Videoja që tregon përgatitjen e recetës ka rreth 2 milionë shikime. Do t’ju duhet vetëm vaj, kokoshka dhe në fund vezë. Ndiqeni:

/abcnews.al