“A do dilje me një djalë më të ri?”, përgjigjet Armina Mevlani

schedule16:47 - 18 Janar, 2021

schedule 16:47 - 18 Janar, 2021

Blogerja e njohur Armina Mevlani i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram.

Ndër pyetjet për modën dhe dashurinë për artin, ajo ka ndaluar edhe tek një pyetje për jetën personale.

Një ndër komentuesit e pyet nëse po të mos ishte në marrëdhënien që është aktualisht a do të pranonte të dilte me dikë më të vogël se vetja. Armina tregoi se nuk i dihet asnjëherë, por një mashkull më i madh në moshë përherë ka qenë preferenca e saj e parë, pasi në atë mënyrë ndihet e mbrojtur dhe e llastuar.

“Kurrë mos thuaj kurrë. Por gjithmonë më kanë pëlqyer meshkujt më të mëdhenj se vetja. Ndihem më e mbrojtur dhe më e përkëdhelur kështu”, ka shkruar ajo.

Armina është prej vitesh në një marrëdhënie me Shkëlzen Berishën dhe tashmë pritet që ta finalizojnë me dasmë.

l.k/abcnews.al