9 muaj pas lindjes, Kylie Jenner zbulon më në fund emrin e vërtetë të djalit të saj

schedule09:23 - 24 Nëntor, 2022

schedule 09:23 - 24 Nëntor, 2022

Kylie Jenner ka zbuluar më në fund emrin e djalit të saj disa muaj pasi ajo dhe Travis Scott se ia ndryshuan emrin Wolf. Çifti mirëpriti djalin e tyre në shkurt dhe ende nuk e kanë treguar fytyrën e fëmijës, por ajo dha një përditësim të madh për djalin e saj në finalen e Hulu.

Gjatë episodit të së enjtes në The Kardashians, i cili është finalja e sezonit të tyre të dytë, 25 vjeçarja shpalli emrin e djalit të saj pasi pretendoi se e kishte ndryshuar atë.“Ky vit ka qenë shumë transformues për mua. Ka kaq shumë gjëra të mahnitshme për të cilat jam shumë e emocionuar.

Kylie dhe Travis Scott janë gjithashtu prindër të vajzës Stori Webster

“Të rri me foshnjat e mia dhe të zhytem vërtet në punën time,” tha ajo. “Emri i foshnjës sime është ende ëolf. Do t’ju njoftoj kur ta ndryshoj. Ndoshta do t’jua them djema në sezonin e tretë”, shtoi ajo duke i shkelur syrin kamerës.

Kylie Jenner më në fund ka zbuluar emrin e djalit të saj të mitur