70-vjeçarja hap llogari në OnlyFans për të ndihmuar djalin me aftësi të kufizuara, vajza nuk i flet prej 20 vitesh

schedule15:56 - 6 Tetor, 2022

schedule 15:56 - 6 Tetor, 2022

Një grua 70 vjeçare hapi një llogari në OnlyFans dhe brenda një muaji fitoi 34 mijë euro dhe vazhdon të mbledhë para për të ndihmuar djalin e saj 35-vjeçar, i cili është invalid. Michelle Hardenbrook fiton mijëra euro çdo muaj, vetëm për t’u zhveshur për burra shumë më të rinj.

“Ndjej një ndjenjë të madhe arritjeje, por pjesa e trishtuar për mua është se nuk mund t’u tregoj njerëzve që njoh dhe dua për suksesin tim, sepse ata nuk do ta miratonin,” thotë ajo. Sipas saj, ajo përballej me probleme të rënda financiare, pasi punonte si sekretare në Luiziana të SHBA-ve.

Pavarësisht kësaj, gjërat vazhduan të ishin të vështira, si në aspektin financiar ashtu edhe në atë familjar. Ajo dhe vajza e saj nuk komunikojnë prej 20 vitesh, ndërsa e akuzon se i ka shkatërruar jetën. Në të njëjtën kohë, djali i saj, i cili është invalid, kishte nevojë për shumë mbështetje.

michelle

Kështu, në janar 2020, ajo vendosi të përfshihej në krijimin e përmbajtjeve për të rritur dhe që atëherë ajo pretendon se jeta e saj ka ndryshuar për mirë. Tani, ai ka një komoditet të madh financiar dhe ka takuar edhe një partner, ku planifikon të shkojë së shpejti për të jetuar me të.

“Unë jam e çuditshme dhe e di. Nuk ka aq shumë gra mbi 60 vjeç që bëjnë këtë lloj pune”, thotë ajo, duke shtuar se “ Unë jam krenare për suksesin tim. Ndihem sikur më në fund kam gjetur atë në të cilën jam i mirë .’ /abcnews.al