620 apo 10 mijë €, sa fitoi Petriti? Këngë e valle te “Kutia 21”

schedule20:51 - 26 Janar, 2022

schedule 20:51 - 26 Janar, 2022

“Kutia 21” mbrëmjen e sotme në “ABC” përveç parave dhuroi edhe spektakël me këngë e valle.

Lojtari i mbrëmjes ishte Petriti i cili iku në shtëpi me 200 euro.

Deri në metrat e fundit në lojë ishin 10 mijë euro çka bëri që Petriti të refuzonte ofertën 620 euro, por shuma e madhe nuk ishte fati i tij.

“Kutia 21” e drejtuar nga Enkel Demi dhe Edi Oga vjen nga e hëna në të premte në ekranin e “ABC”./ Abcnews.al